Volný čas strávený ve hře

Spousta lidí zná ten pocit, když se nudí. Tento pocit nemá rád snad nikdo. Lidé v takové situaci vymýšlí, jak by se asi mohli zabavit. Nuda nebo stereotyp totiž mnohdy dokáží člověka pěkně otrávit a demotivovat. Pořádná akce tedy jistě padne vhod.

Jediné, co stačí, je dát do kupy pár přátel, rodinu nebo nějaký jiný kolektiv a pustit se do toho. Práte se do čeho? No přeci zahrát si hru zvanou lasergame .
laserová show

Hra je naprosto originální a odehrává se navíc ve speciálním prostředí, ve kterém rozhodně není nouze o zvukové a ani světelné efekty. Vy a vaši přátelé budete vybaveni vestami a laserovými pistolemi, které ve hře rozhodně potřebujete. Akce tedy může začít.

Abyste měli soupeře, váš tým bude rozdělen. Je ale možné zahrát si s jinou partou, která se také nechce nudit.

Cílem této hry je laserovou pistolí zasáhnout soupeře a zbavit jej všech jeho životů. Hra je rozhodně plná napěti a také adrenalinu. Můžete se při tom dokonce i zapotit.

Můžete zkusit vymýšlet nové strategie a vylepšit tím svou obratnost a také pozornost. Jedině díky dobrým strategiím dosáhnete těch nejlepších výsledků a stanete se vítězným týmem. Nejde ale o vítězství, ale o zábavu. Věřte, že u této hry se rozhodně všichni zasmějete.
světelné efekty

Hra je určena nejen pro dospělé ale i pro děti, takže se na akci můžete vypravit opravdu jako celá rodina. Lasergame se často využívá jako teambuilding nebo adaptace, aby se lidé mezi sebou mohli lépe poznat a viděli se také v prostředí, které bude neformální.

Celou akci navíc můžete použít jako narozeninový dárek. Nikoho tím určitě nezklamete a ke všemu budete ještě s tímto dárkem více než originální.

Nenechte si tedy ujít skvěle strávený čas, na který budete jistě dlouho vzpomínat. Věřte, že rozhodně bude na co vzpomínat a o čem si povídat, protože se jedná o zážitek, na který jen tak nezapomenete.

Nuda již nemusí být vašim společníkem. Akci si navíc můžete jistě zopakovat.

4.2/5 - (5 votes)