Pevné, odolné a vysoce kvalitní výrobky

Produkty jsou opravdu kvalitní, odolné a pevné. O jejich kvalitě svědčí zejména pevná a robustní konstrukce. V žádném ohledu výrobky nepodceňujeme. Moc dobře víme, jak je důležité, aby všechno fungovalo tím správným způsobem, proto řešíme každou, byť sebemenší maličkost. Všechno musí fungovat na sto procent, jinak s tím nejsme spokojení. Především nám jde o kvalitu našich výrobků, protože právě ta mluví za naši firmu. Nepodceňujeme žádnou drobnost, vždy se snažíme odvést svou práci na plno.

metro

Chambrelan se zaměřuje na druhy výrobků:

  1. Teleskopické lišty
  2. Lineární kolejnicové vedení
  3. Madla se zámkem
  4. Slide and Tilt

Teleskopické lišty a kolejnicové vedení

  • Teleskopické lišty – skládají se z profilů. Profily se vysouvají za pomoci ložiskových kuliček uložených v kuličkových klecích. Každá teleskopická tyč je vybavena zarážkami a to jak ve vysunuté, tak i v zasunuté poloze. Velkou výhodou je jeho zatížení. Zvládne posuv při zatížení až 1250kg. Délka je dva metry. Vybírat si můžete produkty z oceli, hliníku nebo nerezu. Je možné zvolit částečné vysunutí, plné vysunutí nebo extrémní.

podchod

  • Lineární kolejnicové vedení – skládá se z pevného vodicího profilu a dále z několika pohyblivých kuličkových vozíků. Většinou se jedná o 3 kuličkové vozíky, ale může se jednat klidně jenom o jeden. Vozíky také mohou být kuličkové nebo kladkové a jsou různé délky.
  • Madlo se zámkem – představuje jakousi rukojeť, která je vybavena ovládacím tlačítkem. To se nachází zhruba uprostřed. Umožňuje zablokovat zásuvku v různých polohách. Zasunuté poloze nebo vysunuté poloze. Délku jde samozřejmě nastavit dle vašich konkrétních parametrů. Přizpůsobí se rozměrům vašeho mobilního prvku a nastaví se délka táhla.
  • Slide and Tilt – jedná se o lištu, která se dodává jako sada. Umožňuje vysunutí a zároveň naklopení. Určit si můžete jak délku, tak také úhel. Vše se dá jednoduše nastavit. Nejobecnější použití je ve výšce. Vhodné pro zásuvky umístěné někde vysoko.